| Piccolina97 a întrebat:

As vrea sa va cer un sfat. Cum as putea sa pun punct unei relatii cu un baiat,intr-un mod elegant? Simt ca nu il mai iubesc ca inainte, ci mai mult tin la el.Ne vedem din ce in ce mai putin din cauza programului de la scoala iar acum stam amandoi departe unul fata de celalalt. Suna destul de rar, in conditiile in care nu ne vedem f.des,iar cand ii spun sa ma mai sune, imi zice ca e ok si prin mesaje. As vrea in schimb sa ramanem amici. Ofer funda.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Te intalnesti cu el si ii spui sincer motivele pentru care vrei sa te desparti de el. Exact ceea ce ne-ai spus si noua, ca nu mai simti ceea ce simteai la inceput pentru el si ca programul nu va mai permite. Fii sincera cu el.

2 răspunsuri:
| alincik900 a răspuns:

Vorbeste sincer cu el explicid ceea ce simti, daca el te mai iubeste cred ca la inceput o sa fie un pic mai greu sa ramaneti prieteni insa timpul le rezolva.

| ralucutza2323 a răspuns:

Eu sunt perfect de acord cu OoBunnyoO cu precizarea ca ai putea sa ii spui sa nu se supere si ca vrei sa ramaneti prieteni sau ai putea sa ii spui sa se schimbe si daca nici atunci nu functioneaza poti pune punct relatiei.bafta