| Muffin171203 a întrebat:

As vrea sa va întreb ceva. Eu plec cu mama vara asta in tabăra cu clasa ei și acum câteva zile m-a întrebat prietena mea cea mai buna dacă ar putea veni si ea.Eu m-am bucurat foare mult și i-am zis ca da dar când am ajuns acasă i-am spus mamei și mi-a zis ca nu mai sunt locuri in autocar și ca sunt deja 55 de copii și am înțeles ca asta este nr. maxim de locuri și nu are voie sa mai vina cineva. Eu am plâns in fiecare zi ca nu poate veni cu mine in tabăra pana și acum și mama a întrebat pe fiecare copil dacă vrea sa se retragă si nimeni nu a vrut, ajutați-mă va rog!?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate se mai retrag totusi. Daca ar avea cazare cu transportul ati mai rezolva, mai sstati pe scaun cu schimbul sau ceva laughing) Sau va ingramaditi sa intrati 3 pe 2 locuri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu era mai logic sa intrebi inainte daca se poate?
In fine, daca e o tabara fixa si nu va mutati de acolo prea mult, poate o pot aduce parintii