| sensitiveflower8 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb de ce atunci cand vad ceva sexy, ma atinge un baiat pe picior sau cand imi spune cineva ceva indecent ma gadila in stomac...p.s.am 14 ani.Dau funda

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai emotii fiidnca corpul tau nu e obisnuit cu contactul cu un corp strain, in special in zone ceva mai intime care nu-ti sunt atinse in mod normal. Mai ales daca-ti si place baiatul, cu atat mai mult.

| Violleta2022 a răspuns:

Este nromal, sunt emotiile de vina!

| vocea a răspuns:

Buna, probabil iti plac atingerile si vorbele mai murdare, adica te excita atingerile.

| BlackRose03 a răspuns:

Iti faci fentezii, ai o atractie puternica pentru baieti si cand ti se arunca o vorba indecenta din partea unui baiat te gandesti la acel lucru cu pasiune si ai vrea sa aiba loc.Gadilatu din stomac care mai e denumit si ca "fluturi in stomac" se intampla in momentul cand te indragostesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gadilatul ala din stomac este provocat de emotii foarte puternice.

| sensitiveflower8 explică:

Si jos.