| Loveeyoouu a întrebat:

Buna
As vrea si eu id-ul lui Andy de la Copii Contra Parinti

Răspuns Câştigător
| denysa15 a răspuns:

Wayyyyy...de aseara te-ai indragostit? era un scenariu ceea ce facea el acolo. insa nu cred ca e asa cuminte in viata reala dupa felul cum arata.nu pot spune ca e urat dar nu stiu are un ceva ce il tradeaza.si id nu il am ca ti l-as da.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iub pe andy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau id lui sa hi5 luilaughingsau sa imi dee cineva un link unde pot vedea din nouwinkingva roggbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/Fedayn/9da8e8b84ad02f
Este episodul in care poti sa-l vezi pe "Andi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu-l mai recunosc laughing Am crescut cu el dar s-a schimbat mult, fizic vorbind laughing Nu e exclus sa fie pe bune scenariul va zic eu.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine stie cine canta melodia aia in care doi baieti si o fata conduc masina si se duc in cluburi si la urma baietii pleaca fara fata?big grin va rog help me plzcrying