| namnume97 a întrebat:

Buna!
As vrea si eu niste notite [statusuri] cina imi spune cele mai multe are FUNDA!

p.s.nu vreau site-uri

2 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

>
Sunt suparat...

Din cauza prietenilor tradatori

Eu stau si plang si suspin ca un izvor.

Mi-aduc aminte mereu detine dar e prea tarziu sa fiu din nou cu tine

>
Iubirea e ca un razboi...

Incepe dintr`un nimic.

Si se termina greu.

Dar iti va ramane mereu in memoriewinking

Te-am iubit.te iubesc.si.te voi iubi mereu

Dragostea e ca vantu nu o vezi dar o simti
:X

>
zambete celui ce te-a parasit sa nu creada k iti pare rauwinking

Stau in camera mea inchisa,cu gandul la ziua urmatoare,mie teama, mi-e frica, ma ingrozesc clipele acestea de singuratate si stau eu uneori asa si ma ganesc tot la tine si nu ma mai uit inapoi pentru ca am suferit si nu vreau sa vad cum si de ce pentru ca vreau sa uit.

>
cand te-am vazut

mi-a fo` frica sa nu te plac

cand te-am placut mi-a fo` frica sa nu t iubesc

acu` k t iubesc mi`e frica sa nu te pierd:X

>
||suntem fete ^^alineate^^pe baieti ii dam pe spate suntem fete frumusele fara ^^fittze^^ si ^^rebele^^||

Daca iubeşti un om perfect, n-ai niciun merit că-l iubeşti

1 " Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

2" Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade! "

3" Domina ca sa nu fii dominat! "

4" Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea "

5 " E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "

6 " Punctul G la femei se gaseste la sfarsitul cuvantului SHOPPING! "

7 " Ochii care nu se vad se uita la fundul femeii tale… "

8 " Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

9 " Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

10" Pentru mentalitatea de ****, spun: Suck my cock! Crezi ca daca esti bogat cand te caci miroase-a LiLiac?!?!? "

11 " Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur k va schimba un viitor care a fost deja… "

12 "Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau! "

13 " Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

um sa pot admite ca eu nu sunt facut pentru viata, cand, in realitate, viata nu este facuta pentru mine.
Dc ai ales sa ma minti cand puteai sa-mi zici totul in fata, dc ai ales sa imi ranesti sufletul cand eu tineam la tine. am avut incredere k timpul s va scurge printre noi, dar d fapt s scurge p obraji mei!

:Xpwp

| Iustina_1557 a răspuns:

Ce frumusete! Ce inteligenta! Ce farmec! Ce... ok am vorbit destul despre mine! Voi ce mai ziceti?

Pf. Eu sunt cel mai bun prieten al tau stiu ca tii la mine si eu tin la tine.Si sa stii ca daca am fii amandoi pe un vas si cu o singura vesta de salvare Mi-ar fi tare dor de tine laughing