| AlexandraAdelina a întrebat:

As vrea si eu niste pareri de la cei din Ploiesti. In decembrie sau ianuarie as vrea sa-mi fac majoratul si nu stiu decat cateva restaurante prin Ploiesti. Nu as vrea ceva foarte scump dar nici ceva sa fie neglijat. Stie cineva sa-mi recomande un resturant frumos si sa-mi spuna detaliile. preturile, (inchiriat, meniu)?! Dau fundita :*. Multumesc happy

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

DAca dispui de o suma frumusica de bani de ce nu d ai o fuguta pina prin Bucuresti si vei avea un majorat de neuitat poate.laughing)