| anonim_4396 a întrebat:

as vrea si eu niste status de indiferenta.pentru ca m-a ranit foarte tare baiatul pe care il placeam si o prietena de-a measad. va mersi.

5 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Dacă e să fiu credincioasă faţă de cineva sau de ceva, în primul rând trebuie să-mi fiu fidelă mie însămi. Dacă e să caut dragostea adevărată, mai întâi trebuie să mă satur de iubirile mediocre pe care le-am întâlnit.

In viata mea nu-mi impui reguli sau principii, sunt de capul meu, independenta, descopar vicii.

E-o singura dragoste, un singur adevar Un singur raspuns la milioane de-ntrebari. Pot sa merg pentru dragoste pana-n infern E un conflict intern, extern.`:-x! Te iubesc:-x!

Lasi in urma mii de cioburi mii de ganduri sparte...

Si mai vazut cu el de mana, te-ai blocat pentru o clipa, Ptr prima data paream chiar fericita`winking

Cand o vei pierde atunci vei realiza cat te iubea, ...cat o iubeai si ca in momentele grele doar ea ti-a fost alaturi,! Cand nu va mai fi a ta vei realiza ce buna era

She told him how much she had missed him, but she never heard it back.

Looking back I see I'm not the girl I used to be.

Când primul raspuns e negativ, urmatoarele 4 sunt pozitive

De ce m-am suparat
Pentru ca toata ziua imi laudam sistemul imunitar, mai aveam un pic si-i cumparam o medalie si totusi m-a lasat balta exact cand aveam nevoie de el, la prima suparare.
Pentru ca mi-am dat seama ca nu-s deloc importanta pentru un om foarte important pentru mine.
Pentru ca uneori lumea e rea cu mine tocmai cand sunt eu mai buna cu ea.
Pentru ca sunt lenesa.
Pentru ca uneori nu ma potrivesc nicaieri si cu nimeni, nici macar cu mine.
Pentru ca visez vampiri in fiecare saptamana si mie nu-mi plac vampirii.
Pentru ca vine iarna si toata lumea o sa fie incruntata si neagra pe strada.
Pentru ca nu mai scriu lucruri personale pe blog si asta imi lipseste.
Pentru ca atunci cand ma simt foarte singura, nimeni nu da telefon.
Pentru ca nu-mi vine sa-mi iau lumea in cap desi ar trebui.
Pentru ca am impresia ca ma invart in jurul cozii desi nu am coada.
Pentru ca vorbesc in gand cu persoane cu care n-ar trebui sa vorbesc.
Pentru ca am impresia ca toata lumea merge inainte, numai eu stau pe loc.
Pentru ca sunt prea severa cu mine si-mi spun mereu ca am capul patrat.
Pentru ca stiu ca totul o sa fie bine dar binele asta cred ca vine cu un tren personal romanesc pentru ca are o intarziere mult prea mare.

Nu voi uita ca tu candva ai fost lumina mea, regret inc-o data ca s-a intamplat asa!

No boyfriend, no problem!happy

De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi

Viata mea e un fitil. Ea m-a invatat sa fiu matura` si uneori copil

trust is like a mirror. you can fix it if it's broke. but you can still see the crack in that mother fuckers reflexion.

i could have another you in a minute.

O cauti mereu cu privirea pe singura care candva te-a facut sa o iubesti; x! Acum o gasesti si vezi in ochii ei ca pentru ea tu nici nu mai esti!love struck

Te uiti la ea, ea ti-arunca priviri ce dor, si iti dau fiori, cand voi trebuia sa infloriti, CA 2 FLORI happy

Te deteşti. O vezi cum pleacă cu ochii reci şi goi. Tu prea mândru s'o opreşti crezând că vine înapoi.

Fiecare clipa purtata`n roz. Trebuie sa recunosc. Nu`ti apartine.

| Ionut a răspuns:

Ete floshcchh! happy schh! Taci un metru. big grin Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Traiam ceva minunat...acum traiesc numai din amintiri...amintiri ce dor.amintiri ce ma fac sa'mi amintesc de fiecare clipa petrecuta alaturi de tinestraight face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E-o singura dragoste, un singur adevar Un singur raspuns la milioane de-ntrebari. Pot sa merg pentru dragoste pana-n infern E un conflict intern, extern.`:-x! Te iubesc:-x!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine esti si vei ramane ceva... vei ramane doar un praf pe care toti oamenii din lumea intreaga te va calca asa cum mai calcai tu pe inima