| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri de vagaboante de pitipoance de fete cu tupeu vreau cat mai multe dau funda la cele mai multe si care imi plac kiss :*

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Daca ne faci un numar cum se cuvine, proabil voi inventa asa ceva si pentru tine.

| Vix999 a răspuns:

Nu aici. Pe site-uri dedicate manelistilor, boss-ilor, pitipoancelor si cocalarilorwinking

| simiemi a răspuns:

De ce iti doresti tu chestiile astea. este bine sa fi tu insati si sa nu incerci sa vorbesti sau sa te comporti ca o pitipoanca. naturaletea va castiga mereu, daca arati lumii fata ta reala fi sigura ca vei fi mult mai placuta decat aruncand niste vorme smechere si vorbind flegmatic. aceasta este parerea pe care mi-am format-o pe baza propriei copilarii, atunci cand incercam si eu sa ma dau cine nu sunt. si nu a functionat la un moment dat m-am dat singura de gol si am fost rusinata.

| pisssssiyy97 a răspuns (pentru simiemi):

Eu nu incerc sa ma dau alt cineva tongue ma dau doar cine sunt happy