| Marusiaaaa a întrebat:

as vrea si eu niste statusuri frumoase ( triste ) tongue >:" :*...dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Bonotralalala a răspuns:

M-am saturat sa te cred atat, Sa imi spui ca ma iubești, atat de mult. Dar de fapt tie nici macar nu ti-a pasat, Daca suntem impreuna, sau s-a terminat

Visele sunt ruinate, s-a cam dus speranta. De aceea nu voi mai iubi, ca sa nu-mi complic viata!

Numai cred in el. Imi spune ca ma vrea inapoi, plange dupa mine, plange dupa noi doi. Nu-l cred, dar totusi eu l-am intrebat: Plangeai, cand ma inselai?

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist

Si timpul trece mai incet decat atunci cand parea totul perfect

Prea multe amagiri turnate in pahare, mult prea multe vorbe dure si semne de exclamare. Sincer acum nu-mi pare rau ca te-am vazut si fara masca nu exista "scuza-ma" in cazul tau asa ca lasa!

E trist sa te simti singur chiar si atunci cand esti inconjurat de oameni

Am invatat ca indiferent cat de mult suferi. Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta

De ce oare nu putem aprecia ceva in atunci cand il avem? De ce trebuie mereu sa pierdem acel lucru pentru a realiza cat de important este? Probabil pentru ca altfel, nu ar mai exista regretele...

Si imi distrug sufletul cu persoane ce nu-mi merita nici macar zambetul...

Cel mai crud lucru e sa lasi pe cineva sa se indragosteasca de tine chiar daca stii ca nu ai de gand sa ii raspunzi la fel

Raman impacata cu gandul ca intr-o zi o sa-ti vina randul

A pus suflet desi stia ca greseste!

Sunt momente in care simt ca ma prabusesc, dar in ciuda ta, ma ridic si apoi zambesc!

Fata care rade, vorbeste mult si pare foarte fericita, este si fata care noaptea adoarme plangand

1 răspuns: