| changegirl a întrebat:

Buna as vrea si eu niste statusuri/stari pe care sa le pun pe facebook ceva gen ca nu imi mai pasa(de iubitul meu),ca am trecut peste si nu il mai iubesc, nu mai simt nimic pentru el si sa fie asa mai dure dar nu foarte vulgare.Dau FUNDA celui mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Diamantsacru a răspuns:

Uite aici:
-Mi-am dat seama ca tie iti plac parasutele iar eu am rau de inaltime!
-Uneori ma gandesc la el...Dar apoi imi aduca aminte ca nu merita!
-Uita ziua de ieri, traieste-o pe cea de azi!
-Si recunosc, imi e dor...dar nu de tine! Imi e dor de cine am crezut ca esti!
-Daca zambesc nu inseamna ca te plac! Poate ma gandesc cum e sa te calc cu masina!
-Nu suntem prieteni, nu suntem nici dusmani, ...DOAR niste straini cu amintiri!
-Trecutul e TRECUT!
-La tine bateria de la telefon tine mai mult decat o relatie!
-Nu-mi da sperante false si spune-mi daca nu ma vrei in viata ta! E mai simplu, asa nu imi irosesc timpul si pot fii fericita cu cineva care chiar ma iubeste!
-Tu inca traiesti doar pentru ca e ilegal sa te omor!
-Imi lipsesti.Nu tu.Persoana care erai inainte!
-Prefer singuratatea decat o relatie total nepotrivita!
-Eu nu urasc nici un om.Pur si simplu ma simt mai bine cand unii nu sunt in preajma
FUNDA? Plzzz

2 răspunsuri:
| aLex22andra a răspuns:

Tocmai faptul ca nu-ți pasa si ca treci peste, ca nu mai simți nimic pentru el ar trebui sa te facă sa nu iti dorești sa irosesti timp pretios scriind pe facebook despre asta, asta daca intr-adevăr așa e daca a mai rămas ceva acolo inca mai tragi de timp te framanti si vrei sa postezi despre el de ce?
Daca vrei sa demonstrezi ca nu mai simți nimic nu trebuie sa mai acorzi nicio importantă acestui subiect pur si simplu, asta e doar parerea mea.

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Heyy uite cam astea le stiu 1)'' cand dragostea-ti futo o palma te lasa lat '', 2)'' ma respecti? si eu, ma invidiezi? ai de ce, ma barfesti? nai decat, regreti ca mai cunoscut? nu-mi pasa '', 3)'' o relatie nu este un test, de ce sa trisezi?'', 4)'' Uraste-ma! ca de iubit... n-ai fost in stare '', 5) '' nu te increde prea mult, nu astepta prea mult, nu iubi prea mult, pentru ca acel ''mult'', doare mult!'' 6) ''hai intoarcete si indrazneste sa ma privesti o data cum o faceai DE MULT, nu pentru ca te vreau inapoi, ci doar sa vezi ce ai pierdut '' 7) '' i'm better than your ex and better than your next '' 8) '' my middel finger salutes you!'' 9)'' love in the air, din pacate nu pot sa zbor, INCA'' 10 ) '' too old for games... too old for players '' sper ca te-am ajutat un pic! funda :*?