| elenaaaa123 a întrebat:

As vrea si eu sa fac un tabel cu numele unor elevi dar nu prea am idee cum sa fac acest tabel cu coloane etc. As fi foarte recunoscatoare pentru cine m-ar ajuta! Dau funda pentru cel mai bun raspuns dar va rog cat mai repede!happy

3 răspunsuri:
| elenaaaa123 explică:

Si as dori si un site de pe care sa pot descarca Microsoft office happy

| iuliafroicu a răspuns:

Pai intri in Microsoft si vezi ca sus iti scrie undeva in prima bara tabel si dai acolohappy

| elenaaaa123 explică (pentru iuliafroicu):

Da dar din pacate nu am Microsoft si nici nu reusesc sa gasesc unu pe net ca sa-l descarchappy

sper ca ma poate ajuta cineva sa gasesc un site cu Microsoft pe care sa-l descarc si sa pot face tabelulhappy