| Issa_3404 a întrebat:

as vrea si eu sa mai slabesc dar problema este ca nu stiu ce as putea sa mananc dimineata...mai ales ca sunt si la scoala.imi puteti da un sfat ceva`? :*

5 răspunsuri:
| Gazulina a răspuns:

Sincer parerea mea` ...ca sa slabesti nu trebuie sa te opresti din mancat` oh go on pentru ca o sa ti se strice stomacuu oh go on Trebuie doar sa ai grija ce mananci si cat mananci si sa incerci dupa ora 6-7 sa nu mai manci`.si sa alergi seara.si o sa functionezee` tongue Plus abdomenelee`hee hee Success`love struck

| DaveBatista a răspuns:

Uite-te pe stie.Iti sune de toate. http://www.retete-slabit.net/

| nebunatica_2307 a răspuns:

Sporturi extremeerolling on the floor

| nebunatica_2307 a răspuns:

Hai da`mi funda ca ti-am dat ideilaughing

| Issa_3404 explică:

Din alea faci tu nebunatico` laughing