| Madisson a întrebat:

imi spuneti va rog si mie o dieta nu foarte grea pe care as putea sa o tin? am un program foarte prost si nu stiu ce sa mananc ca sa slabesc. nu stiu ce sa mananc la scoala. intru de obicei la 13:00 deci dimineata nu ar fi o problema dar ies la 18-19 si nu as vrea sa mananc dupa orele astea. ce imi recomandati? :*

2 răspunsuri:
| C0rinne a răspuns:

Eu, in vara aveam 50 de kg I don't want to see [am 14 ani ] din august, pana acum, dimineata mananc un covrigg, la pranz un sendvis si un mar, iar seara salata de legume. si am slabit, am 42 de kg acum happy
[Poti manca si dulciuri, sa fim seriosi, cine se poate abtine?laughing dar, nu in exces, foarte putin, doar de poofta. ] sper ca te-am ajutat :*

| Maria9666 a răspuns:

Pai evita dulciurile si incearca la scoala sa mananci ok, adica sendvisuri nu tot felul de prostii cu ciocolata happy. Si seara nu e mare problema daca mananci un morcov sau o gustare.