| AnuriM13 a întrebat:

as vrea si eu sa stiu cum e liceul Sf. Sava din Bucuresti!? am media 9.75 si as dori sa il pun primul pe lista. vreau la filologie si as vrea sa stiu mai multe informatii in legatura cu "invatatura" (daca este chir atat de greu cum am auzit, sau se poate face fata? ) MAI MULTE INFORMATII VA ROG! dau funda!

6 răspunsuri:
| Wanderer a răspuns:

Si eu ma gandesc sa pun prima optiune Sava filolofie. Din cate am auzit, nu este atat de greu pe cat se spune. Acolo este fratele unei prietene si inca doua cunostinte. Mi-au zis ca nu e greu, e ca la orice liceu bun. Se face scoala da nu sa nu poti face fata.Toti cu care am vorbit mi-au zis numai de bine.

| Florentina_7104 a răspuns:

Se eu as vrea la sava tot la filologie, insa inca oscilez intre sava si lazar si nu ma pot hotari.laughing

| AnuriM13 explică:

Si eu-s tot asa ca tine Florentina! ori LAZAR ori SAVA. acum...sa vedem unde ne e norocu!

| AnuriM13 explică:

@Clauuu sunt curioasa. de ce nu crezi ca o sa fac fata? adica vreau argumente ca poate ai dreptate, dar vreau argumente ca sa iau o decizie. te rog, explica pentru ca e o chestie nu doar cu "presupusu", ci e ceva important!

| Clauuu a răspuns:

Am auzit ca sunt multi drogati.si sincer nu cred ca o sa faci fata...