| Rossie a întrebat:

As vrea si eu un sfat in legatura cu un baiat. Faza e ca o buna prietena de-a mea a zis ca nu il place pe tipul respectiv, dar mereu se da la el si vorbeste foarte mult cu el si ea stie ca eu il plac dar tot continua sa faca asta. Ce as putea face sa ma apropii mai mult de el si sa avem ce vorbi?

Răspuns Câştigător
| DDaNyyy a răspuns:

Tu date la el dar date in stilul ta uadc fi cat mai naturala si incearca sa te apropii de el si sa te bagi cu el in seama cand trebui nu cand vrei..si deschide subiecte majoritatea sa fie despre el sau lucrurile ce le face el adc sa fi curioasa ..sa vrei sa afli mul mai multe lucruri despre el fi deschisa cu el in general. zic eu ..sunt baiat happy sper sa primesc fundita

| Rossie explică (pentru DDaNyyy):

Merci de sfat:*. ai o fundita!big grinhappy

| DDaNyyy a răspuns (pentru Rossie):

Mersi frumos de fundita..eu am trait experienta deja big grin si aprp nai dc lasa orice intrebare aici si eu iti voi raspunde adc la adolescenti sau bagama la prieteni.happy
:*