| Yumylicios a întrebat:

Buna
As vreau si eu statusuri gen:Sunt fata tatalui ce`i alina inima sunt cel mai iubit copil de pe toata planeta

Dau fundita...

Răspuns Câştigător
| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Buna :*

uite cateva happy

CiNe Il mAnAnCa pe TaTa De BaNi, puStoAicA LuI De 17 Ani!

νιαтα мєα`н αяє тяαѕєυ ∂αя ηυ ѕє ѕтιє υη∂є ∂υcє... ιη ѕтαтιє υηιι cσвσαяα, αℓтzιι ѕє ρяєgαтєѕc ѕα υяcє [:χ]

ѕтιυ cα υηєσяι є ρяєα тαяzιυ... ѕα ℓυρт ∂є υηα ѕιηgυяα, ηυ ѕтιυ! єѕтι αтαт`н ∂є ∂єραятє`н... υη ƒιηαℓ ƒєяιcιт`н, ∂ιη ρσνєѕтι ηєтєямιηαтє! [:χ]

нαι ѕα ƒυgιм, ѕα єνα∂αм... нαι ѕα ηє αѕcυη∂єм ∂є α∂єναя... нαι ѕα мιηтιм cα є ρєяƒєcт... нαι ѕα ƒιм ѕυƒℓєт, ηυ υη σвιєcт [:χ]

• In continuare`crezi ca totul iti apartzineh`! P0tsi sa ai ORICe`dar nu sh`pe mine`! Nu trebuie`sa ma cautzi iti spun eu unde sunt`. In discOteca cu baietii`acOlo`unde m`ai cunOscut •

• Multe barfe! multe tarfe. Asta`i viata! Cand te gandesti la ele te apuca greatsa. Daca vrei iti dam noi subiect de barfa : Viata`i cea mai scumpa tarfa! •

•TotuShi ma admiRa pentRu ca Sunt copil si am o lumE de Vis si Singura mea atinGere il duCe'n paRadis; x •

• Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`. si eu din respect ma pis ` pe tinee.; x •

• Iubeste`o nu`mi pasaa... Pastreaz-o` de tot`, iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe bot blushing

•Eu nu sufãr de nebunie… mã bucur de ea in fiecare minut laughing

• Ai parfumul meu in bluza ta si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta •

• Tine`ma aproape pentru ca s`ar putea intr-o zi sa realizezi ca ai pierdut un diamant, in timp ce tu erai ocupat sa colectionezi pietricele

1 răspuns:
| Nastia a răspuns:

Cauta si tu versuri din diferite meloodii romanesti, lautaresti, manele si gasesti.winking