| Euletitia a întrebat:

Astazi am fost pedepsiti la scoala sa scriem de 100 de ori formulele logaritmilor. oare sa le scriu chiar de 100 de ori sau pot sa le scriu si de mai putine ori ca nu-si va da seama? AA, si cum vi se pare aceasta pedeapsa? Nu e exegerata? voi ce patiti la scoala cand nu stiti om fromula sau ceva?

Răspuns Câştigător
| AnnMirele a răspuns:

Nu ne pune aşa ceva.La mate ne face test fulger pe teme necunoscute.Eu sunt cea mai bună şi am doar 10 la mate.Azi chiar am făcut un test de acest gen.Chiar dacă voi avea 4 voi fi eminentă.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci de proasta.adica scrii de o suta de ori:formulele logaritmilor, formulele rogaritmilor, formulele logaritmilor
si o sa-ti dea vreun 6, eu asa fac