| yoangelforever a întrebat:

Astazi, cand am pornit calculatorul mi. a aparut pe ecran 'NTLDR is missing si Press Ctrl+Alt+Del to restart'. Dupa ce am apasat Ctrl+Alt+Del s. a restartat dar eroarea persista.Aseara cand l.am oprit totul era in regula, nu a dat nici un semn ca ar avea ceva. Daca puteti, va rog sa ma ajutati sau sa imi spuneti macar ce poate aveapuppy dog eyes Multumesc!love struck

Răspuns Câştigător
| ovi_2091 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi windows-ulsad

1 răspuns:
| Ang3l_2482 a răspuns:

Poate ti-a intrat un virus in calcu sau poate are cineva codul tau de al unitare ssi intra pe el siti baga virusi...nu stiu si eu am avut o problema cu erori dar am rezolvato cu HiJackThis ia-l si u de pe net si instaleazal si dai o scanare laa erori poate o rezolvi u cumva... fundita? T pwpp!