| CrinaStefaniab a întrebat:

Astazi cel mai bun prieten al meu s-a suparat pe mine. Ieri seara, i-am spus sa-mi trimita un sms cand poate vorbi. Eram pregatita sa ii spun ca mi se pare c-am schimbat, ca nu vreau sa ne certam sau sa se supere, ca am impresia ca are ceva cu mine, ca nu mai vorbim cum vorbeam, vroi-am sa stiu ce a patit. Dar azi cand mi-a trimis sms sa ii spun, imi era frica ca o sa se supere... Ce sa fac? Sa-i spun?

3 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Da, spune-i tot ce ai pe suflet. Un om respecta mai mult cand ii se spune un adevar in fata. Trebuie sa fii curajoasa, si sa treci si peste asta. Totul va fi bine atat timp cat comunicati frumos si nu tipati unul la altul. Va veti impaca.

| dorin1990 a răspuns:

Ai putea sa te intalnesti cu el la un suc si sa-i explici ce motive te -au facut sa actionezi asa astfel incat l-ai suparat si sigur va intelege daca i spui ca iti pare rau si ca te-ai schimbat.bafta

| katherina123 a răspuns:

Eu zic sa-i spui