| BambiSd a întrebat:

Astazi m-am combinat cu un baiat care se drogheaza.Si chiar este dependent. Oricum asta nu prea ma interesat atat timp cat eu chiar il iubesc. Faptul ca el se drogheaza are sa ma afecteze daca il sarut? Se poate lua ceva prin contactul cu gura?

Răspuns Câştigător
| Andrrr a răspuns:

Nu in nicun caz, dar trebuie sa ai amre grija sa nu devi si tu dependenta.In plus,daca tii la el cu adevarat vei face tot posibilul sa il ajuti sa se lase pentru ca ii afecteaza foarte grav sanatatea, chair daca acum paotae niciunul dintre voi nu realizeaza asta, iar daca el tine la tine cu adevarat va face tot posibilul sa nu mai ia droguri.

4 răspunsuri:
| JulietteJokes a răspuns:

Nu se poate intampla nimic dar lasa-l ca e drogat cine stie ce poate sa iti fac acum e dupa tine dar nu st de acord

| Rinorac7928 a răspuns:

Nu
drogurile ajung in sange nu in saliva
nu ai nici o sansa sa fi afectata
dar ini urez bafta si cat ai iubi tu
NU TE APUCA DE DROGURI
crede-ma am experienta
bafta happy

| MissWow234 a răspuns:

In niciun caz nu se poate intampla nimic, dar sincer sfatul meu este sa incerci sa il faci sa se lase pentru ca exista riscul foarte mare sa ajungi in mari probleme chiar tu din cauza influentei pe care o are asupra ta. Si gandeste-te altfel: daca si el te iubeste poate sa faca asta pentru tinewinking Sper ca te-am ajutat!

| kurtdcbn a răspuns:

O doamne rolling on the floor n-are nicio treaba laughing nu e nimic contagios ca tipu baxeazarolling on the floor poate te apuci si tusmug glumesx