| marya_3184 a întrebat:

vorbesc cu un baiat de ceva timp, dar inca nu ne-am combinat, poate urmeaza, dar vreau sa va intreb ce idei mi-ati da pentru o noapte de dragoste, adica pozitii, etc sa-l surprind. mersi muult

5 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Inca nu v-ati combati si deja o faceti?

69 rupe

| Happyness a răspuns:

Ba fata u esti intreaga la minte?laughing nici nu v-ati combinat si u vrei sex?laughing)))
dumnezeule unde esti?laughing)
nu esti sanatoasa la cap sincer.cati ani ai? 12-13-14?

| PuFuleTz_5685 a răspuns:

Daca sincer eu consider ca nu ar trebui sa te grabesti cine stie ce intentii are fata de tine si nimeni nu-ti garanteaza 100% ca daca va ve-ti petrece noaptea de dragoste excelent ve-ti fi impreuna mai departe.Asa ca daca te iubesti ca persoana si mai ales iti iubesti demnitatea mai bien asteapta sa vezi cum decurge relatia voastra si deja cind vei fi sigura ca te iubeste si este al tau poti s-o faci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helllo! Trezireaaaaaaaaa! Nici nu te-ai combinat cu el si deja vrei sa te culci cu el? Unde ti-e capul? Una e vorbitul si alta e o relatie, sau in cazul in care-ti doresti o aventura, sunt sigura ca nu se va supara!
Si mai ales ca spui "poate urmeaza"deci n-ai inca siguranta, asa ca nu te arunca asa cu capul inaine, ca s-ar putea sa regreti.Cantareste bine lucrurile si apoi i-a o decizie! Baftawinkingsi vezi ce faci.
PS:In caz ca vrei sa te culci cu el nu uita sa folositi si prezervativulwinking