| cossmin01 a întrebat:

Buna TPU.Ma cunosc cu o fata de mai mult timp si m`am combinat cu ea pe mess. Ce credeti cand ma intalnesc cu ea prima data dupa ce ne-am combinat trebuie sa o sarut la inceput?

3 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Nu cred ca d la inceput sa o saruti...Incepe incet, daca ea vrea, sarut-o daca nu, ins ca inca nu e pregatita si ca mai trebuie sa o lasi. happy
Si eu am cunoscut un baiat d mai mult timp p mess...Si asa din gluma tot ziceam ca cand o sa vina p la mine o sal mozolesc, etc. Sti tu, prostii d copii laughing
Bye kiss

| Bested a răspuns:

Categoric NU! Dupa parerea mea daca saruti o fata de la prima intalnire dai dovada ca esti neserios si vrei doar sa fi cu ea ptc arata bine si de astea...Si cossmin01 nu te combina pe mess...iesi in lumea realahappy

| loliiipop a răspuns:

Din momen ce v-ati combinat eu zic ca da ...sigur asta asteapa de la tinewinking