| girlbrushedpink3 a întrebat:

astazi ma uitam pe TPU si am gasit niste intrebari gen "va place miley cyrus?, mie mi se pare fitoasa/cine o mai uraste pe miley cyrus? etc" si raspunsuri "eu, mi se pare fitoasa, a ajuns celebra doar din cauza tatalui ei etc si bla bla bla"(sau nu neaparat miley cyrus, oricare alta vedeta, dar totusi o iau pe ea ca exemplu) eu as vrea sa va intreb de ce credeti ca e fitoasa? adica logic e vedeta si are pretentile ei si lucruri de genu, insa nu cred ca ar trebui sa ii judecam dupa aspect sau ce spun revistele si de genu, ca in viata reala poate e mult mai diferita.si de ce are ca din cauza tatalui ei a ajuns celebra? adica is multe vedete care au ajuns celebri din cauza unei rude, a unui prieten sau prin intermediul altei vedete (ex. emma roberts, justin bieber etc). Nu sunt fan deci nu tin cu ea, da as dori sa stiu asa pentru cultura mea happy si imi pare rau daca am gresit cu ceva

2 răspunsuri:
| loveaholic a răspuns:

A facut un video inc are zicea in mod cam urat ca pleaca de pe twitter si zicea pa. daca l-ai vede te-ai simti si tu ofensata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai perfecta dreptate vedetismul de azi este construit pe faima si inganfare uitand ca datorita celor obisnuiti ajung acolo susd