| HappySadness a întrebat:

Ce parere aveti despre adolescentii astia fitosi care au ajuns vedete cunoscute in toata lumea peste noapte? (Selena Gomez, Justin Bieber, Miley Cyrus, etc.)

Răspuns Câştigător
| adelutza29 a răspuns:

Sincer ma enerveaza adr nu avem ce face si mai ales ca sunt alti artisti care au muncit mult sa ajunga vedete si alti care au ajuns peste noapte.deci e chera naspha

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Au avut foarte mare noroc! Ca talent asa de mare n-au, dar ei ne dau un exemplu cum puem sa devenim vedete peste noapte, fara sa ne obosim prea tare!

| Teodora20 a răspuns:

Buna! Sincer foarte putini dintre ei au talent cu adevarat. Spre exemplu Selena Gomez nu are voce deloc, pe cand Demi Lovato chiar are. Nu sunt fana Justin Bieber, dar el macar stie sa cante. Dar majoritatea au ajuns unde au ajuns din cauza ca au avut ori parintii in industria muzicala/ cinematografica ori pile pe undeva. Sper ca te-am ajutat!

| paty00 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa li se dea mai multe sanse celor care intreadevar muncesc mult ca sa ajunga sus.Sunt multe persoane in showbussines care nici macar nu merita locul pe care il ocupa.

| yodeni a răspuns:

Ok despre selena eu cred ca are voce la fel si miley. ca au ajuns cunoscuti peste noapte... gandeste-te asa: daca si tu ai ajunge vedeta peste noapte ti-ar conveni banuiescu sau nu? e adevarat ca au cam multe fite dar asat e genul lor. darul lor in plus fata de noi este de a sti sa cante ''vocea'' cat despre justin nu sunt fana a lui imi pare ca are vocea precum a unui copil de 9-10 ani dar na asta e voi ce parere aveti? pls fundalove struck