| DeathBat6661 a întrebat:

Buna!

Ati folosit Masca pentru par degradat-Gerovital Plant Tratament?
A dat roade?
Multumesc mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,am folosit.Dar trebuie sa-l folosesti o data pe saptamana, dupa ce te-ai spalat pe cap.Il tii 2 min si gata.
Dupa 2 luni nu-l mai folosi, ca se obisnuieste parul si incepe sa aiba impuritati.Schimba samponu.

| DeathBat6661 explică (pentru anonim_4396):

Hei mi.am luat si eu azi aceasta masca. Si as vrea sa te intreb daca tie la prima spalare ti.a cazut mult par iar la pieptnare mai nimic?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un păr degradat are nevoie de foarfecă, în primul rând.
Restul sunt pentru a preîntâmpina, nu trata!
Pa, pa.

| DeathBat6661 explică:

Deci nu ar trebui sa ma ingrijorez nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathBat6661):

Nu,e foarte ok. Aveai fire moarte in cap si ti-au cazut.happy

| DeathBat6661 explică (pentru anonim_4396):

Aaa. Multumesc mult si sper sa fie de folos