| alex11_8409 a întrebat:

Buna
Ati putea sa ma ajutati si pe mine cu ceva...as dori sa merg la academia de politie la Bucuresti si vreau sa va intreb daca e greu?

2 răspunsuri:
| Aymris a răspuns:

Nu caq este greu este foarte greu.si de intrat intri dar apoi e mai greu sa rezisti plus ca vei avea nevoie de foarte lulti bani pentru a cumpara uniformele si camasile tinand cont ca o camasa dea lir depaseste 5 milioane happy fundita?

| itsnotmyname a răspuns:

Mai, voi chiar vorbiti doar de dragul de a vorbi? Auzi acolo, sa iti cumperi uniformele si camasile...mai, cu tot respectul iti spun, academia iti asigura uniforma( camasa, pantaloni, uniforma de instructie, tot!) Ca vrei tu sa iti iei in plus ca ti-e lene sa le speli, e alta problema. In primul rand, e greu sa intri, pentru ca trebuie sa treci printr-o admitere lunga si anevoioasa... odata intrat, e greu, pentru ca stai in camin, ai in continuare de invatat etc.