| Danut96 a întrebat:

Salut tuturor. Urmez liceul colegiul economic viilor din Bucuresti si nu vreau sa continui pe meseria de profil. In schimb as dori sa intru la Academia de Politie Bucuresti. Insa nu sunt lamurit cu un lucru. Bacul este obligatoriu pentru a putea intra la academia de politie? Sau care sunt cererile? Am citit multe pareri si sunt total diferite. Astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a intra la orice facultate este obligatoriu sa ai diploma de bacalaureat, deci si pentru Academia de Politie.