| Oup a întrebat:

Cum sa ma imprietenesc cu un baiat de care imi place? P.S. Invatam la aceeasi scoala.Nu vorbim mai deloc si vreau sa ne imprietenim... Cum sa fac? Funda maare si vot :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el inca nu si-a manifestat real interesul fata de tine, atunci nu ai ce face.

| SkyPilot a răspuns:

Incepi prin a-I surprinde privirea. Il privesti in ochi si ii zambesti. Iti aranjezi parul cum faceti voi, fetele, cand vreti atentie. Dupa 3-4 contacte vizuale il saluti si eventual intri in vorba cu el. Il rogi sa te ajute cu ceva, sau sa te conduca acasa (ai pe strada un caine vagabond de care iti e frica happy ). Incearca sa afli ce ii place si pe unde merge si poate te lipesti la o activitate comuna.