| Messimania a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum pot impresiona o fata.

9 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Prin prestatie in pat love struck

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

O fata e impresionata de comportament si de cati bani aihee hee asa fac astea la mine

| marya a răspuns:

Uite iti spun eu ce impresioneaza fetele:
Baietii glumeti dar sa nu "sara calul"
Baietii care nu isi bat joc (vorbesc sa nu iti bati joc de ea),dar sa faci putin haz de necaz daca este prin anturajul tau o fata mai enervanta care nu o prea sufera nimeni sau macar majoritatea
Sa fi cu zambetul pe buze fetelor nu le plac baietii bosunflici...
Sa nu te dai prea mult in spectacol nu zice nimeni sa nu smecher dar sa nu sari in extrema cealalta.
Eu daca vad un baiat care are printre calitatile lui aceste gesturi sincer incep sa il plac, desigur daca este si chipes pentru ca asta este primul lucru la care se uita o fatatongue
Comportatea frumos cu fata pe care o placi sambeste uitatea la ea, si daca vei observa ca te priveste des ar fi semne ca te place catusi de putin.
Mult succes in continuare :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta-te natural, fa multe glume bunebatting eyelashes
Intreab-o daca ar vrea o inghetata sau un suc, daca iesiti pe afara.
In principiu fetelor le plac baietii naturali, amuzanti si cu capul pe urmeri. Si cei inteligentibatting eyelashes

| bogo93 a răspuns:

Tre sa ai un card bombat si dupa vin singure dupa tinehappy multi bani

| roxana131 a răspuns:

In primul rand pentru a impresiona o fata trebuie sa te porti natural sa o ajuti daca are vreo problema fii mai comic fetelor le place asta invit-ola un suc asta sigur merge bafta

| ManOfWar98 a răspuns:

Nu aculta nimic cel mai bine merge cu bani

| Messimania explică:

Voi doua aveti iubiti cum v-au impresionat.

| Messimania explică:

La mine in clasa am fete fitoase rau