| Th3eo a întrebat:

Aveam castile de la telefon in buzunarul pantalonilor si mama a uitat sa verifice buzunarele si le-a pus in masina de spalat. Are ceva daca le mai bag in telefon? Se poate strica telefonul? Funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Ramonish a răspuns:

Pai daca le lasi cateva zile sa se usuce nu cred ca e vreo problema... (si eu mi-am scapat telu in cada si l'am uscat cu uscatorul... app si l-am bagat si la incarcat si nu a avut nimic ) happy

6 răspunsuri:
| DragonFLoW a răspuns:

Atat timp cat castile sunt inca uscate, incearca n-are ce sa pateasca telefonul.

| Dariana a răspuns:

Nu cred ca se va strica telefonul, dar totusi mai lasa castile pana sa se usuce complet, ideea e ca nu stiu daca vor mai merge castile. Sper sa iti mearga si oricum telefonul nu va avea nimic! O seara placuta!happy

| DennK a răspuns:

Nu fa asta! Cu sinceritate zic ca se strika!
prietenei mele saracuta si-a stricat tellu ei care si l-a dorit!

| DeadAngel a răspuns:

Nu dar oricum nu cred ca o sa mai auzi ceva si nusj s-ar putea sa aiba ceva:d

| Flacarica a răspuns:

Pune-le la uscat pe calorifer si lasa-le pana dimineata. Nu le baga in telefon acum. Sunt sanse ca dimineata sa functioneze iar daca nu functioneaza oricum telefonul nu se strica.

| Muchy a răspuns:

Telefonul nu are nimic... doar castile big grin probabil nu`ti mai merg tongue