| biancatwt7 a întrebat:

cine ma poate ajuta? sunt pe abonament la cosmotte si timp de o luna am folosit o cartela de orange. acum cand folosesc iarasi cartela de cosmotte imi spune ca sunt in parioada de gratie. nu ar trebui sa fie incarcata ca pana acum? stie cineva de ce si ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| beastboy84 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un magazin Cosmote si sa vorbesti cu unul dintre Operatorii de acolo sa le spui ce ti s-a intamplat. Bafta!

| Amiiii69 a răspuns:

Probabil ai stat prea mult pe cartela de Orange iar acum perioada de gratie normal, ar trebui sa-ti fie expirata. Cand esti in perioada de rgatie inseamna ca te-a expirat cartela sau ceva de genul. Am avtu si eu un prieten. Ori trebuie sa-ti arunci cartela ori sa o reincarci cu 5 euro. Sper ca te-am ajutat