| DraPraaHaarp a întrebat:

Aveti telefon Samsung s5230 star(hello kitty)? Cum vi se pare? ..la caracteristici ma referhappy

se merita?

multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

PUNCTE POZITIVE:
- arată bine, este finisat (aproape) ireproşabil;

- touch-ul este precis şi de efect;
- preţul destul de bun în comparaţie cu ce oferă.

PUNCTE NEGATIVE
Dacă eşti nervos nu ţi-l recomand.

1. Capacul bateriei nu se desface (o singură dată am reuşit) decât cu sforţări supraomeneşti. Este o mare bălărie.
2. Slotul pentru cardul SD este lângă baterie iar cum capacul nu se desface poţi să îţi iei revedere de la el. Spre exemplu la celălalt Samsung E 590 era pus pe lateral, îl scoteam foarte uşor şi cu adaptorul îl puneam în laptop. Aşa cum capacul nu se desface, nici nu mai am nevoie de card. Noroc că pe laptop am bluetooth şi le sincronizez aşa.