| HandsOfTime a întrebat:

Azi am constatat ca mi-au disparut toate contactele din adresa de messenger.Imi poate spune cineva de ce mi-au disparut? Ieri am intrat pe la 15:00 si le aveam dar pe la 18:00 nu le mai aveam.

Răspuns Câştigător
| irinamihaela13 a răspuns:

Poate ca cineva tia spart messengerul

2 răspunsuri:
| Solanoo a răspuns:

Poi apasa ctrl si h, ca nu au disparut doar ca nu sunt online probabil sau vezi sa nu le fi dat in lista de iggnore, daca e asa trebuie sa le adaugi din nou :d. Daca nu reusesti da-mi un mesaj. Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| vladuts3 a răspuns:

Și mie la fel, și altor câteva persoane. Oh, mai god.