| Adoniaa a întrebat:

Buna!
Azi cand am intrat pe id-ul meu, cel pe care intru in fiecare zi, am intrat la casuta de mail dar, a intrat pe casuta de mail al unu alt id.Cum pot face sa imi intre din nou pe casuta mea de mail?
FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| Shagun a răspuns:

Vezi cand intrii, pe prima pagina apare acolo in stanga sus yahoo mail si mai in dreapta ai hi,... Apoi vezi ca e acolo un buton de sing out, apoi dai sing in pe noul id.
pa pa

2 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Dai Log Out. Si reintri pe e-mailul tau.

| zeg685 a răspuns:

Intra pe http://yahoo.com si vezi daca este cineva logat acolo(scrie acolo in locul in care iti faci id). Daca este dai log out si te loghezi acolo cu id-ul tau. Apoi intri la mail si iti va merge