| Ghindă a întrebat:

azi dimineata am incercat sa intru pe Yahoo Messenger dar parola nu a mers, si numai stiu intrebarile. Cum imi pot afla parola?sad

4 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Pai si mie mi s-a intamplat asta cu un id! N`am mai stiut intrebarile si nu am avut ce face decat sa imi fac altul!

Cred ca nu exista alt mod decat daca sti intrebariile!straight facestraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti mai sti id optional?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul e simplu: intra pe yahoo-mail scrie id-ul si da-i pe butonul ala unde scrie:"Frogot yoour password" si apoi mai vorbim!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine