| Adela50 a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit si am observat ca stranut incontinuu si imi curge nasul.Cum as putea sa ma vindec fara a merge la doctor?

3 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

Si eu m-am trezit la fel ca tine!laughinge gripaaaaa! e ca o epidemie! la gripa nici nu e nevoie sa mergi la medic! gripa tine cateva zile in care poti sa te ingrijesti cu ceaiuri si cate un algocalmin in caz de febra! nu ai ce face!hee hee

| StreetDancer a răspuns:

Bea un ceai cald.

| Daysukki a răspuns:

Pai mai bine te duci la doctor ca daca ai ceva mai grev sa nu se inrautateasca, dar poti incerca in primul' rand sa bei mult ceai de plante si sa nu iei pastile ca-ti faci rau daca nu stii ce ai