| DeeaDee18 a întrebat:

Azi la scoala ne jucam adevar sau provocare si o prietena de a mea a cazut sa-i puna o provocare baiatului pe care-l plac!
Ea stia ca mie imi place de el si ea incerca sa ma ajute, asa ca GHICITI CE LA PROVOCAT!
1.Sa fie cu o colega 3 zile [nu dau nume]
2.Sa f9e cu o alta colega 3 zile [nu dau nume]
3.Sa fie cu mine 3 zile.
El m-a ales pe mine! puppy dog eyes
Ce sa fac acum?
Oare el ma place cu adevarat?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Poate te prefera nu ai de unde sa stii ca te place.

| SkyPilot a răspuns:

Vezi cum merge. La sfarsit il intrebi daca I-a placut. Daca da, il intrebi dca I-a placut sufficient de mult incat sa continuati.

| Vladeanu_Andrei_1997 a răspuns:

Asteapta sa treaca cele 3 zile si vezi cum a decurs "relatia" de 3 zile big grin