| Maya_8602 a întrebat:

azi. m-am suparat foarte tare pe fostul. dupa ore am mers in parca si fostul a zis ca sunt fitoasa.si m-am suparat pentru ca stiu ca nu mai sunt.am fost.
Imi venea sa plang.si a a venit langa mine pe banca aia din parca.si imi tot punea mana in cap.si mi-a pus si mana pe spate.mrg. atingeri. m-am ridicat si am tipat la el.si am zis ca nu il mai iert.si ca nu vreau sa il vad. dupa tot incerca sa ma faca sa rad si sa vb cu el si sa ma uit la el...
Acum ma simt oribilstraight face
Ce trebuie sa fac? Si dc tot incerca sa vb cu mine si sa ma uit la el? PLZ
Dau funda si voturi! Fara rasp jignitoare

1 răspuns:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bunahappy.
El,probabil,a zis asa ori ca poate asta este adevarul,ori ca sa te enerveze,sa gaseasca un subiect de conversatie,etc.
Apoi,a facut gesturi din care denota faptul ca i'a parut rau pentru ceea ce a zis,mai ales ca tu ai izbucnit in plans(ceea ce este o manifestare cam exagerata, fara supararebig grin) sau poate insemna, nu neaparat ca ii pasa de ceea ce simti ci ca se simte vinovat si nu vrea sa aiba asta pe constiintalaughing.
Nu trebuie sa te simti oribil.Incearca sa te gandestibig grine ce ma simt oribil? Pentru ca am tipat la el? Era si normal de vreme ce te'a jignit!
Pentru ca nu am vrut sa accept semnele lui de impacare? Nici macar nu aveai de ce sa le accepti.
Desi a fost o manifestare putin exagerata sa plangi si sa tipi(parerea mea, sper sa nu te superi) ai facut ceea ce trebuia.
Nu il mai baga in seama pentru moment! Daca iti cere scuze ar fi ok sa le accepti insa fara alte implicatii sentimentale. Poate ca inca mai tine la tiner daca tot incearca sa vb cu tine si sa te faca sa te uiti la el.Sau poate doar vrea sa'si demonstreze lui si tie ca inca te poate manevra dupa bunul lui plac.Te jigneste, plangi, spune glume te face sa razi si asa mai departe.
Sper ca te'am ajutathappy!