| Gipsy a întrebat:

Azi un baiat(p care il plac) mi-a spus daca vreau sa fiu cu el, iar eu i-am spus ca ma mai gandesc.

Dar nu stiu.adica mi`e cam frica, adica chiar nu stiu dc.

Nu ca mi-ar face ceva rau, dar mi`e frica. Sfaturi!

Multumesc!

Dau fundita

6 răspunsuri:
| LoLo a răspuns:

Poi ar trebui sa ai putina incredere in tine, sa vorbesti cu tine insuti si sa iti dai seama ce gandesti...este foarte simplu, trebuie doar sa lasi frica deoparte si sa faci urmatorul pas, nu pierde acesta sansa... daca il placi spune da:*si totul s-a rezolvat

Bafta!

| Farcas a răspuns:

Daca ti-a cerut sa fiti impreuna, inseamna ca te place si el. Tu probabil ai acest sentiment de frica, din cauza sa nu fi ranita, dezamagita s. a. m. d. Eu zic ca ai putea sa il accepti, si sa vezi primele zile cum se comporta, daca merita sau nu sa ai incredere in el, si sa scapi de acest sentiment de frica.

| Gipsy explică:

Auzi mai dragut`o(Silvia). Daca nu ai un raspuns specific intrebarii nu mai raspunde.Valabil pentru totihappy

| Biscotti a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frica daca chiar il placi si chiar te place
Iubiti-va multlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-a cerut sa fiti impreuna atunci sti ce decizie sa iei.Fi tu insuti si totul se va petrece de la sine.

| KidaxRawr a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie frica! Daca tu il placi si el te place atunci conbinativa! Sa va iubiti mult!:X