| sweetchocolate a întrebat:

Baiatul care am fost cu el si inca i place de mine, a vorbit cu o fosta prietena de-a mea pe mess. Si aia i-a spus ca nu mai sunt virgina, minciuni. Si cred ca cam de fiecare data cand a vorbit cu el ea i spunea tot chestii despre mine, fapt care l-a facut pe baiatu ala sa creada ca sunt eu pe id.

El mai mi-a trimis ieri cand inca nu credea asta ce i spunea aia, ca l-a facut maicasa la betie, facea misto de el ma rog.

Acum baiatul ala nu mai vorbeste cu mine, e suparat, nu mai e ca inainte, el crede ca eu eram pe id ala si il injuram si ziceam chestii urate tot despre mine

Cel mai tare m-a deranjat cand mi-a zis ca cica nu avea rost sa fac asta

Si eu mai tin la el, dar nu va mai fi nimic intre noi.

Ce sa fac sa ma creada? Si sa nu mai fie suparat pe mine?

Ma simt foarte naspa. Cel mai naspa ma gandesc ca el crede ca eu am spus despre mine insumi ca nu mai sunt virgina si cu cine am facut-o oarecum. Aia a inventat tot.

Si el crede ca eu am zis toate alea.

Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Ionut6999 a răspuns:

Singurul lucru posibil. Sa iti dai JURAMANTUL ca nu ai fost tu. Este pasul numarul unu. Iar pasul numarul doi este sa o elimini de pe fata pamantului pe aceea care a vorbit cu el pe mess laughing. Nu te teme. Orice relatie are incercari grele.

| Ionut6999 a răspuns:

Singurul lucru posibil. Sa iti dai juramantul ca nu ai fost tu. Este pasul numarul unu. Iar pasul numarul doi este sa o elimini de pe fata pamantului pe aceea care a vorbit cu el pe mess laughing. Nu te teme. Orice relatie are incercari grele.

| Ionut6999 a răspuns:

Singurul lucru posibil. Sa iti dai juramantul ca nu ai fost tu. Este pasul numarul unu. Iar pasul numarul doi este sa o elimini de pe fata pamantului pe aceea care a vorbit cu el pe mess (nu la propriu). Nu te teme. Orice relatie are incercari grele.

| Juli3 a răspuns:

Daca nu are incredere in tine inseamna ca nu te merita,stiu ca daca tii la el iti este greu sa renunti asa usor,dar te poti intalnit fata in fata sa vb despre asta, privindu.te in ochii pote isi va da seama k nu minti, bafta :*