| Pe Bebelina O cheama DaNa baai a întrebat:

Buna baieti! Ce preferati la fete? Fusta sau pantaloni? DC?

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Si fuste si pantaloni. (blugi) big grin

| Vizitiul a răspuns:

Indiferent. Important e sa fie cu bun gust si in limita decentei. Pana la urma, nu haina il face pe om.

| Vizitiul a răspuns:

DjIacob-mi se pare mie, ori ma copiezi?

| lovenotsex a răspuns:

Buna.Imbracamintea unei fete nu depinde de noi, mereu.Ptr ca noua daca ne place ca o fata sa se imbrace in fusta asta nu e posibil cand vremea nu-i permite, iar daca dorim blugi, fetele nu vor purta blugi in toiul verii de dragul unora.Eu nu am preferinte, imi place ca o fata sa poarte ce ii sta mai bine, bineinteles ca de multe ori i-am dat sfaturi prietenei mele, dar nu am cerut dinadins sa poarte ce vreau eu, daca ea nu se simte bine cu ce se imbraca. O fata frumoasa poate sa fie sexi si atunci cand poarta blugi nu numai fuste mini(depinde de cum stie fiecare fata sa-si arate frumusetea), fiecare e frumoasa in felul ei. Dar n-am o preferinta anume din ce ai intrebat, prb ai sa ma injuri ca m-am invartit pe langa subiect.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Bineinteles ca fustele le prefera scurte poate si pantalonii scurti sa se vada picioarele(sunt fata)laughingchiar vreau sa vad ce zicsmugv\buna intrebarehappy

| RUMBURAK a răspuns:

Fara nimic.acum lasand gluma la o parte ce te face mai feminina decat o fusta bine aleasa.sau o rochie mulata. sunt buni si pantaloni dar cand vrei sa arati a femeie 100 la 100 te imbraci in fusta.parerea mea.

| Dorian_3315 a răspuns:

Mie imi place mai mult cu fusta scurta pentru ca e mai atractiv smug conteaza si ce picioare are tipawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei baietiivprefera fustele pentru ca sunt mai feminine si nu la fel de dure ca si blugii, in plus sunt mai fresh.
Dar eu ca fata prefer blugii pentru ca sunt mai practici, imi permit sa ma misc cum vreau eu si imi pune mai bine in valoare formele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer mie imi plac amandoua in fusta se vad picioarele iar in blugi poti sa ii vezi formelewinking

| DJ Next a răspuns:

Indiferent. Important e sa fie cu bun gust si in limita decentei. Pana la urma, nu haina il face pe om. Dar tot e mai bine fusta