| razadeluna a întrebat:

Fetele: - Fusta sau Pantaloni la tinuta scolara? ce preferati?

9 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Fustă pentru că fetele asta poartă chiar dacă lumea s-a emancipat şi pantaloni sunt la fel de purtaţi ca fustele.

| georgeta27 a răspuns:

Pantaloni

| FabianelSHAF a răspuns:

Sincer daca as fi fata as prefera pantaloni sunt mai comozi decat fustele.

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Pantaloniwinking

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Pantaloni,clar...1.sunt mai comozi, mai normali 2. Baietii s-ar uita sub fusta la fete

| ZаЙчИк a răspuns:

Pantaloni.

| mikutza20 a răspuns:

Pai as prefera fusta deoarece aceasta este uniforma scolara la fete. Daca nu porti fusta la clasele mai mari s-ar putea sa iti scada nota la purtare!
Funda? big grin

| skilletbitches a răspuns:

Pai in cazul meu pantalonii clar... in sifonierul meu nu prea vezi fustelaughing

| MariaCristina01010101 a răspuns:

Depinde, daca vrei sa fi sexy, clar fusta