| Angelofdemon a întrebat:

Buna :), buna as vrea sa imi cumpar bluze in genul acesteia http://www.hainetari.ro/......lei-776005 dar nu stiu cum sa-i cer vanzatoarei ce tip de bluza cum i-as putea spune ce vreau...si unde prin bucuresti as putea gasi astfel de bluze

2 răspunsuri:
| Pau a răspuns:

Buna!
Ai putea sa ii spui ca e bluza tip liliac, cu manecile tip liliac...si incepi tu acolo sa ii le descri ca e stramta peste tot, mai putin la maneci unde e 'mai mare'.
Si, tinand cont ca esti din Bucuresti laughing) La toate colturile gasesti; De la magazine chinezesti pana la Mall`urile de acolo.
Sper ca te-am ajutat :*

| ArcAnna a răspuns:

Cere o bluza cu imprimeu de lopard.intreab'o culoarea