| aleee123rty a întrebat:

Bună! Ca fata la liceul militar la proba medicala sunt dezbracata complet și sunt consultata de un doctor sau o doctorița este separat? Adică la băieți bărbat și la fete femeie. Va rog sa îmi răspundeți cu seriozitate ca vreau sa dau la anul la liceul militar

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, vei fi dezbarcata complet la vizita medicala si consultata de comisia formata din medici (femei si barbati), dar vei avea separat de facut controlul ginecologic, unde ai sanse sa fie un barbat ginecolog, nu o femeie si nu ai ce-i face, decat sa-i permiti sa te consulte ca sa-ti dea avizul medical.

| Violleta2022 a răspuns:

Apropo, la liceul militar toate fetele au dormitor comun, cu zeci de paturi, cu bai comune, unde va dezbracti goale sa faceti dus, deci pudicitatea nu-si are rostul.

| Alexandru1111199 a răspuns:

Nu inteleg de ce sunt fetele asa pudicehee hee adica voi spre deosebire de baietii nu aveti dimensiuni diferite ca sa simtiti jenate ca ati fi cumva judecate dupa marimea ciocanului.Si in plus gandeste-te doctorii aia au vazut mii de elevi in ipostaza asta nu e de parca ar vedea pentru prima data o scula sau o pasarica.Intelegi ce zic?