| Daniel_Adytzu_1986 a întrebat:

Salut,doar ce m-am inscris la liceul militar,si as vrea sa stiu mai multe despre proba medicala, daca puteti sa-mi raspundeti!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca te-ai inscris inseamna ca primesti de la CMJ o fisa medicala. Pe ea scrie ce trebuie sa faci. In general pot sa-ti spun ca te verifica sa nu ai tensiune mare, diabet, boli cronice, sa vezi si sa auzi bine, sa ai dantura intretinuta ( daca ai o masea cariata sa mergi acu, la tratament). Cam astea ar fi in general.