| anduza a întrebat:

cafea fara zahar angrasa? plizzzz dau fundiza promit pup X:X:

Răspuns Câştigător
| RollShot a răspuns:

Buna! cafeaua ingrasa aproximativ 10 kg/luna.Dar cafeaua este ca si un drog daca tot bei dimineata devii dependenta! Eu inteleg ca daca nu bei cafea dimineata te doare capul.Dar incearca o luna sa nu bei ceva care contine cofeina:pepsi, cola, cafea etc! Daca te doare capul incerca:INKA(cafea facuta din cereale100% fara cofeina) sper ca ti.am fost dde ajutor. fundita? te pup pa funda ca nu am nici una!

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca nu pui zahar deloc nu ingrasa.

| SamSon a răspuns:

In ziua de azi toate ingrasa, iar zaharul este un factor care iti da greutate, daca bei cafeaua fara zahar o sa fie foarte amara, asa ca pune f. putin zahar

| inger02 a răspuns:

Nu ingrasa. decat daca are zahar. poti bea linistita cafea ca nu ingrasa daca n-are zahar :X

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Depinde in ce cantitati pui zaharul in cafea. daca pui putin nu ingrasa cu siguranta dar daca pui mult, fi tu sigura ca ingrasa. fundita? Ai promis!puppy dog eyes

| Aylee a răspuns:

Nu. Chiar ajuta la slabitwinking