| anduza a întrebat:

Pepenele angrasa? sau cafea angrasa? fundiza! happy

Răspuns Câştigător
| RollShot a răspuns:

Buna! pepenele nu ingrasa fiindca este numai din apa, iar cafeaua ingrasa aproximativ 10 kg/luna.Dar cafeaua este ca si un drog daca tot bei dimineata devii dependenta! Eu inteleg ca daca nu bei cafea dimineata te doare capul.Dar incearca o luna sa nu bei ceva care contine cofeina:pepsi, cola, cafea etc! Daca te doare capul incerca:INKA(cafea facuta din cereale100% fara cofeina) sper ca ti.am fost dde ajutor. fundita? te pup pa pa

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Da, pepenele îngraşă. Iar cafeaua îngraşă numai dacă este cu zahăr.

| carminaburana43 a răspuns:

Nici unul nu ingrasa mancat singur doar in asociere cu alte alimente.

| Nu a răspuns:

Daca si analfabetismu ar ingrasa...

| geologul a răspuns:

Pepenele nu ingrasa, cafeaua are cofeina

| yngerash_4642 a răspuns:

Pepenele nu cred dar ceafa cu siguranta

| rossyta123 a răspuns:

Pepenele nu ingrasa si nici cafeaua dar daca vrei sa slabesti bea cafea form