| PerrieEdw a întrebat:

Bună, Cam cat timp trebuie sa lasi un mp3 player la incarcat prima data? Cand il conectez la pc se aprinde luminita albastra si l-am lasat o ora si tot nu merge sa ascult muzica. Cine poate sa imi spuna? happy

1 răspuns:
| andreiTheDJ a răspuns:

Lasa-l toata noaptea si incearca sa-l descarci in timpul zilei ca sa il incarci din nou toata noaptea...de preferabil pe la 6 seara pune-l la incarcat si dimineata cand mergi la scoala va fi full charged
sper ca te-am ajutat happy