| Iulia8659 a întrebat:

cam cati bani as putea da la un majorat.
ofer fundakiss
mersi

4 răspunsuri:
| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Depinde de locul in care se tine majoratul. cred eu, in orice caz intre 50-100 lei! Distractie placuta tongue

| mada1 a răspuns:

Depinde daca esti ruda du persoana respectiva ...am fost acum 2 luni la un majorat si am dat 50 de lei. am strans mai multi prieteni bani si i-am dat toi intr-un plic...

| BabyA a răspuns:

Sincer daca nu ai probleme financiare 400-500 de lei(stiu ca e mult dar nah)
daca nu stai asa bine cu banii 200-300 de lei
daca stai foarte prost cu bani 50-100 de lei

| Ady_5411 a răspuns:

Buna, Poi ce pot sa-ti zic...depinde cat te tine buzunaru laughing incadreaza-te si tu undeva la 100 lei!tongue