| dodo1530 a întrebat:

Cam e timpul pentru mine sa ma hotarasc la ce facultate vreau sa merg si variantele mele sunt: MEDICINA, BIOLOGIE sau ARHITECTURA.
Poate cineva sa imi spuna niste pareri, sa imi povesteasca cum se desfasoara lucrurile pe acolo, etc, din experienta personala sau din experienta altora?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti as sugera sa scoti biologia din calcul, asta daca nu cumva singurul tau vis e sa ajungi profesor.

medicina ai arhitectura fff diferite intre ele, insa ambele facutatit lungi de 6 ani si multa munca pana sa ajungi la un salariu decent

| bbu2eugen a răspuns:

Cum a zis si serios ambele sunt foarte grele dar pe atat de grele pe atat de frumoase mai ales medicina. Eu iti sugerez medicina chit ca trebuie sa inveti foarte mult pentru sesiuni gen 600 - 800 pag o luna 2 e foarte frumoasa daca o intelegi.

| SemicercPregatireAdmitereArhitectura a răspuns:

Vrei să devii student la Arhitectură?
Suntem cei care te vor ajuta să fii bine pregătit la admitere.
Intră și tu în Semicercul nostru! E deschis! Pregatirea se face in weekend, in Bucuresti, central, intr-o galerie de arta privata pe langa Gara de Nord
https://www.facebook.com/semicercarhitectura

Hai sa ne cunoastem :)
ECHIPA SEMICERC